Ogrodzenia Białystok

Firma BramPiotr od lat zajmuje się projektowaniem i produkcją ogrodzeń. Wyroby nasze są wykorzystywane na rynku lokalnym a niektóre ich elementy sprzedajemy w całej Polsce. Ogrodzenia polecane na rynek podlaski to wysokiej jakości stal, spaw czy wykorzystana farba. Klient ma możliwość wyboru techniki oraz rodzaju ogrodzenia. Elementy jak cetki, szóstki czy eski mogą zostać wykonane na specjalne zamówienie. Posiadamy wiele ich rodzajów już na miejscu ale każde zlecenie może wygenerować inne groty, szpice czy nawet słupy. BramPiotr dysponuje bazą niezbędnych materiałów do ich wytworzenia i produkcji. Każde ogrodzenie to dobór właściwych tralek i rozet. Filigranowe i wymyślne wzory malowane na jasne kolory zapewniają ogrodzeniom elegancki wygląd.

Ogrodzenia Białystok

Ogrodzenia Białystok

Nasze ogrodzenia zawierają staliwo oraz elementy kute w zależności od zapotrzebowania. Stosujemy m.in. płaskowniki płaskie lub fakturowane oraz pręty kwadratowe. Doświadczenie naszej firmy i całego zespołu przekłada się na profesjonalny produkt z wieloletnią możliwością jego użytkowania. Złożenie zamówienia w naszej firmie oraz zakup ogrodzenia to z pewnością doskonały wybór, który będzie cieszył jeszcze przez kilka kolejnych lat i za każdym razem kiedy tylko spojrzymy na wykonane przez nas ogrodzenie.

 

Białystok jest jednym z głównych naszych odbiorców i zarazem szerokim rynkiem zbytu. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.